
Уважаеми, приятели! Заповядайте и направете първата стъпка с нас!
Нашият дигитален клуб се включва в националната кампания „Дигитален будител“. Елате и научете как да преминете безплатни обучения за дигитални умения.
Кога: 27 май 2026 г. от 10 до 16 часа / Къде: Дигитален клуб към НЧ „Св. цар Борис I – 1909“ с. Бистрица
Какво ще научите: • как се кандидатства за електронен ваучер; • различни форми на обучение; • отговори на всички ваши въпроси.
Обученията се провеждат в удобно за вас време: присъствено, дистанционно или смесено. Безплатни са и се финансират от Националния план за възстановяване и устойчивост чрез Агенцията по заетостта.
Очакваме ви!

